יצירה - רהיטי מתכת ועץ
פתח תפריט
מוצרים

שולחנות לחדרי אוכל

 

כל אחד שהיה בחדר אוכל קבוצתי יכול לומר שהנוף של החדר הנו השולחנות והמעברים שהם יוצרים ביניהם. שולחנות לחדרי אוכל הם פריט פונקציונלי מאוד וחשוב לדעת להתאימם לאורחים, לדוגמה שולחנות שמיועדים לזוג ובנוסף שולחנות ארוכים שמיועדים למשפחה גדולה.

 

ניתן למצוא שולחנות לחדרי אוכל בגדלים שונים כאשר תפקידם לאפשר ישיבה של הסועדים באופן נוח וליצור ארוחה נעימה ורגועה. חשוב ששולחנות חדרי האוכל יהיו עמידים לאורך זמן ויהיו עשויים מחומרים יציבים כגון, עץ ומתכת. עמידות השולחנות הנו פרט שיש לשים עליו את הדגש כדי שיהיו עמידים לשימוש רב של אורחים. בנוסף להיבט זה חשוב מאוד היבט הנוחות ובטחון המשתמש. חשוב ששולחנות לחדרי אוכל יתאימו לכל סוגי האורחים, גם לאורח הגבוה וגם לאורח הנמוך.

 

ניתן למצוא חדרי אוכל רבים בארץ שנותנים את שירותיהם ללקוחות. רבים שמים את הדגש על אופי השולחנות, החומר ממנו עשוי ועל עיצוב השולחן והתאמתו לאופי המקום. זאת כדי לשמור על אחידות מבחינת האווירה והעיצוב. דוגמאות בהן ניתן למצוא חדרי אוכל קבוצתיים: במלונות, בחדרי אוכל צבאיים, בקיבוצים, במקומות עבודה מרובי אנשים ועוד. חדר ובו נמצאים שולחנות רבים מהווה את אופי המקום. ניתן לראות כי ישנו דגש רב על העיצוב של שולחנות לחדרי אוכל, גם בהיבט הביטחוני כמו גימורי פלטת העץ ורגלי שולחן יציבות, וגם בהיבט העיצובי שמאפשר ישיבה בסעודה עם אנשים שעימם הסועדים נמצאים באופן נוח ורגוע.

 

שולחנות בחדרי אוכל בבתים פרטיים בעלי אופי דומה לשולחנות בחדרי אוכל קבוצתיים. ישנו היבט הפונקציונליות, עמידות, שמירה על בטחון בני המשפחה ועוד. בנוסף להיבט זה ישנו גם את ההיבט העיצובי, שמאפשר אכילה באופן נוח ורגוע עם בני המשפחה, הן מבחינת צבע השולחן, הגימור, גובהו, אורכו ועוד.

 

שולחנות לחדרי אוכל הם בעלי חשיבות רבה כרהיט שמשמש אותנו בעת פעילות אשר נעשית כמה פעמים ביום. לכן, על רהיט זה להיות נוח למשתמש ומאופיין בגובהו וצורתו לכל גיל ומותאם לאוכלים בסעודה.

"יצירה" | ת.ד. 10401, שדרות ההיסתדרות 141, מפרץ חיפה, מיקוד 26113 | טל'. 04-8723894 , 04-8426736 | פקס. 04-8721435  |  אודות הנגישות  |  oded7458@014.net.il

הפעל נגישות

בניית אתרים