יצירה - רהיטי מתכת ועץ
פתח תפריט
מוצרים

ייצור כיסאות למוסדות חינוך

 ייצור כל סוגי הכיסאות בזמנה אישית

כסאות למוסדות חינוך

 

כל כיתה בבית הספר מצוידת בריהוט המתאים ללמידה. ישנם סוגים שונים של כסאות למוסדות חינוך. ישנם כאלו סטנדרטיים שבהם רוב בתי הספר עושים שימוש כאשר ההבדלים בין הכיסאות לא שונים במיוחד והמחירים נעים בסביבות ה-20 אחוז בין הסוגים השונים. עם זאת, לרוב ישנה הפרדה בין כסאות למוסדות חינוך גבוהים כמו אוניברסיטאות, לבין בתי ספר יסודי עד תיכון. כיסאות נוחים באוניברסיטאות ובבתי הספר משפיעים על ריכוז התלמיד בכיתה. בנוסף, לא רק ההיבט הפונקציונלי חשוב, אלא גם ההיבט העיצובי שכן בכל כיתה יש מספר רב של כיסאות והם בעצם מהווים את "נוף" הכיתה. ישנם היבטים חשובים נוספים כמו החומר ממנו עשוי הכיסא והיכולת של חומר זה להישמר לאורך זמן כאשר יש בו שימוש מתמיד של תלמידים.

 

החשיבות הרבה של כיסאות למוסדות חינוך לאופי הלמידה

 

לכיסאות במוסדות חינוך ישנה השפעה רבה על אופי הלמידה של התלמיד. כיסא נוח לא רק מאפשר ריכוז, אלא גם ישיבה יציבה ומניעת כאבי גב וגפיים. לכיסא ישנה פונקציונליות חשובה שמאפשרת שמירה על בטחון התלמיד, לכן חשוב שרגלי הכיסא יהיו חזקות ויאפשרו תמיכה לגוף בכל משקל, בהתאם לגילאים במוסד הלימוד. היבט נוסף בכסאות למוסדות חינוך שחשוב לשים עליו את הדגש הנו משענת הגב. חשוב להתאים את הכיסא לגיל התלמיד. משענת הגב מאפשרת תמיכה של הגב התחתון. כיסא ארגונומי צריך להיות מותאם לגיל התלמיד גם בחלקו התחתון של המושב. ישנם מושבים מרופדים או מפלסטיק, כאשר בשניהם מושם הדגש על מאפיינים ארגונומיים.

 

לסיכום - כסאות למוסדות חינוך

 

כיסאות במוסדות חינוך מיועדים לישיבה ארוכה של לא פחות מרבע שעה. כיסאות אלו חייבים להתאים עצמם לתלמיד וגילו. כיסאות אלו בנויים בהתאמה לגוף התלמיד וכל זאת בכדי ליצור את הביטחון בתלמיד ולאפשר לו להתרכז בשיעור.

 

"יצירה" | ת.ד. 10401, שדרות ההיסתדרות 141, מפרץ חיפה, מיקוד 26113 | טל'. 04-8723894 , 04-8426736 | פקס. 04-8721435  |  אודות הנגישות  |  oded7458@014.net.il

הפעל נגישות

בניית אתרים