יצירה - רהיטי מתכת ועץ
פתח תפריט
מוצרים

בולט - [IMG] הצרכים של מוסדות חינוך ומפעלים

 

מוסדות חינוך ומפעלים הם ארגונים גדולים הדורשים הערכות במגוון נושאים במקביל על מנת לאפשר לפועלים או לתלמידים את סביבת העבודה האולטימטיבית לשהות בה. בזמן בחירת הציוד, צריכים לזכור כי הסביבה צריכה "לעבוד" בשבילנו ולספק את המקום להיות יצירתיים ולפרוח בו. כל פרט יכול להשפיע על האווירה, היא צריכה להיות נעימה - בין אם מדובר בכיסאות נוחים או אמצעי קירור / חימום לאווירה נעימה.

 

איך בוחרים את הציוד?

 

מבני ציבור רבים בוחרים את הציוד שלהם ע"י שימוש במכרזים אשר מפורסמים אחת לשנה או יותר, וחברות שונות עונות למכרז ומציעות ממבחר האופציות והמלאי שלהם. על פי ההתאמה ולפי שיקולים כלכליים נבחר הספק המתאים. כמובן, שיש לשים לב כי לכל מקום יש את האילוצים שלו בהתאם לאופיו, דברים שחשובים למפעל, אינם בהכרח חשובים למוסדות חינוך ולהפך. אך, גם האנשים שמשתמשים בו אינם זהים וצריכים לעמוד על ההבדלים בניהם, ולכן ההתייחסות תהיה שונה אם מדובר באנשים מבוגרים או ילדים בכיתה א'.

 

כשחושבים על הצרכים שמוסדות זקוקים אליה, מבינים כי בעצם מדובר בכל המוצרים שנמצאים בשימוש. הטווח הוא גדול מאוד ויכול להיות החל מסוגי הריהוט השנים, לרבות שולחנות, פניות ישיבה וכיסאות ועד למזגנים, משאבות חום למוסדות ותנורים ואפילו גם ציוד רפואי או כלי עבודה. כמובן שהיקף הציוד צריך לעמוד ביחד עם גודל המקום ולתת מענה על פי מספר האנשים הנמצאים בו.

 

 

חשוב לבדוק את האחריות של הציוד ואת התחייבותם של החברה לספק מענה ותיקון ויעוץ בטווח הקצר ביותר. מוצר שאיננו תקין, כלומר מוצר עם פגמים או מוצר שלא עובד כראוי, משפיע לרעה על אווירת המקום במקרה הטוב, ובמקרה הרע עלול להוות סכנה ולפגוע פיזית במשתמשים. איכות הציוד הוא קריטריון קריטי וכל המוצרים צריכים לעמוד בתקן הישראלי על מנת לספק בטיחות מקסימלית.

 

 

"יצירה" | ת.ד. 10401, שדרות ההיסתדרות 141, מפרץ חיפה, מיקוד 26113 | טל'. 04-8723894 , 04-8426736 | פקס. 04-8721435  |  oded7458@014.net.il

הפעל נגישות

בניית אתרים